yagmurundilinden
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yagmurundilinden

şiirler, dini içerikler, tartışma alanları, sohbetler, müzikler

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR

2 posters
YazarMesaj
İsYaN

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Empty
MesajKonu: SuSTuM KiMSe BiLMiYoR   SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 7:23 pm

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Talia_5254221ym0

Sustum! Ne kadar susulacaksa o kadar sustum! kendimle konuşuyorum şimdi yalnız... yalnız yüreğimle dokunuyorum sesime kimse duymuyor... sustum! sustu dudağımdaki şarkı, gözlerimdeki şiir yaraları yalayan rüzgar sokaklarında kahrolduğum şehir gözlerim konuşuyor yalnız...

sustum! bin ah sürüp dudaklarıma ne kadar susulacaksa o kadar sustum! sustu benimle deniz, sustu deli dalgalar, sustu martılar... umutlarımı sarıp rüzgarlara uzaklara savuruyorum her gece yıldız yapıp serpiyorum gökyüzüne ...

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Talia_5612441ax1

Sustum! tuz basıp yaralarıma! sustum içinde volkanlar taşıyan bir derviş gibi yaslanıp yalnızlığın duvarına gül döküp kalabalıklara kimsesiz geziyorum gönül ülkemi her gece kimse bilmiyor.... kimse görmüyor ....

sustum! sustu benimle gök, sustu dağ, sustu toprak acılar konuşuyor şimdi yalnız yaralı gönlümün sızıları konuşuyor tutup öldürüyorum içimdeki sevdaları bir bir atıyorum uçurumlardan kimse hissetmiyor... sustum! saçlarını kokluyorum rüzgarların dudaklarından öpüyorum hayatı içimde incecik bir sevgi ürperiyor sarı hüzünler dökülüyor gönül bahçeme gelmiyor beklediğim bahar yaralar merhem tutmuyor gözyaşı olup dökülüyorum kaldırımlara mendil silmiyor yağmur dinmiyor sevdiğim bilmiyor...

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Talia_5716881sq4

sustum! sustu benimle sarı sabır, sustu hasret, sustu zaman sustum yalnız gözlerimle dokunuyorum hayata kimse anlamıyor... sustum! ey beşiğini sallayıp boğduğum hayat kucağımda büyütüp öldürdüğüm sevgi yaralar merhem tutmuyor geceler avutmuyor ben sustum acılarım konuşuyor yalnız...

ben sustum! susmuyor yüreğimi kavuran kasırga pencereme vuran yağmur damlaları susmuyor her gece dışarda inleyen rüzgar gelmiyor bahar kuşlar sevinmiyor yıldızlar küs ay üzgün güneş doğmuyor acılar dinmiyor içimde binlerce şiir kanıyor her gece kimse bilmiyor...
yağmur_damlası
Admin

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Empty
MesajKonu: Geri: SuSTuM KiMSe BiLMiYoR   SuSTuM KiMSe BiLMiYoR Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 9:58 pm

süper hepsi süper bunların eğer benim için böyle yazıları ara bul desem bu kadar olur:)ellerine sağlık
http://yagmur.benimforum.org

SuSTuM KiMSe BiLMiYoR
1 sayfadaki 1 sayfası